Anasayfa ESO Dış Ticaret İstihbarat Merkezi Kapılarını Açıyor

ESO Dış Ticaret İstihbarat Merkezi Kapılarını Açıyor

Eskişehir Sanayi Odası Dış Ticaret İstihbarat Merkezi Kapılarını Açıyor

Eskişehir Sanayi Odası, üyelerinin ihracat kapasitelerini önemli oranda artıracak, firmaların hedef pazarlara ve potansiyel müşterilere ulaşmalarını sağlayacak, küresel rekabette avantaj sağlayacak ESO Dış Ticaret İstihbarat Merkezi Projesini hayata geçiriyor.  Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ile Eskişehir’li firmalara sistematik bir şekilde bilgi ve istihbarat sağlanarak, sürdürülebilir bir yapı kurulması ve Eskişehir dış ticaret stratejisinin yeniden geliştirilmesi sağlanacaktır.

Dış Ticaret İstihbarat Merkezi; Eskişehir’li firmalarımıza Hedef Pazar Araştırması, Hedef Müşteri Danışmanlığı, Nokta Atışı İhracat Danışmalığı, Hedef İthalat Pazar Araştırması, Hedef İthalatçı Danışmanlığı, Teknik İstihbarat ve İhale danışmanlığı konularında hizmet verecek bir merkez olacaktır. Merkezde verilecek hizmetler ile genel olarak ürününüzün dünya üzerindeki ticaret hareketlerini inceleyecek, ihracatta rekabetçi olabileceğiniz hedef pazarları analiz ederek firmalarımıza kapsamlı bir rapor sunacağız. Ayrıca ürününüzün firmalarca belirlenen hedef ülkedeki potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlayacağız.

ESO Dış Ticaret İstihbarat Merkezi (ESO-DTİM) lansman ve tanıtım toplantısı 27 Ekim Salı günü saat 12:00’da ZOOM üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Toplantıya https://bit.ly/3dPa8Y3   linkini tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. Toplantı ayrıca Eskişehir Sanayi Odası’nın facebook hesabından (https://www.facebook.com/eskisehirsanayiodasi/) ve ESO Haber Youtube kanalından (https://bit.ly/3oo3Gw6 ) canlı olarak yayınlanacaktır.


PAYLAŞ: